poniedziałek, 13 stycznia 2014

Konsultacja w Pradze

Dzisiaj Hania miała konsultacje z neurologiem z Pragi. Została zakwalifikowana do stosowania preparatów, które mają zapewnić regenerację i procesy reorganizacyjne neuronów. Mają one  za zadanie aktywizować wzrost nowych komórek nerwowych  przy ich braku spowodowanym krwawieniami do mózgu, które miały miejsce u naszej córki. Pierwsza kuracja będzie trwała około półtora miesiąca docelowo zalecana jest kuracja roczna.
Dostaliśmy następujące preparaty:
Renovatil,  Mixtamin, Agmenol, Aminon, które mamy podawać córce 4 razy dziennie  2h przed posiłkiem. Zatem czekamy na pierwsze efekty.  Pani neurolog była zadowolona ze stanu zdrowotnego naszej córki, z perspektywy tego co nastąpiło po porodzie to naprawę cud, że Hania jest w takiej a nie innej kondycji oczywiście to zasługa ciężkiej pracy oraz woli walki tej małej istotki....

Nulka bardzo fajnie zniosła podróż do przepięknej Pragi. Była bardzo zaabsorbowana nowymi widokami, odgłosami i wszystkim tym co się wokoło niej działo. Spacer zabytkowymi uliczkami okazał się rewelacyjnym pomysłem na spędzenie czasu z rodziną. Choć czasu było bardzo mało udało nam się zwiedzić Stare Miasto i przepiękny Most Karola.


1 komentarz: